sobota, 19 maja 2012

FO: Silver Ginkgo

Kolejna chusta z boskiego Drops Lace skończona :) I baardzo mi się podoba :)
Jako że i tak chusty noszę zwinięte wkoło szyi, więc wzór jest ładnie wyeksponowany. Jako że nie chciałam tej chusty robić zbyt małej, mam większą część gładką i o jedno powtórzenie wzoru więcej niż w wersji oryginalnej.

Dane techniczne:
Włóczka: Drops Lace
Druty: 3,5

A że teraz jest ogólnoświatowa promocja na wełnę Dropsa, zakupiłam w Zamotanych kolejny motek Lace, tym razem w zieleni. A przy okazji też Alpacę na Still Light Tunic :))


Skończyłam też dzierganie Georgii, zostało mi przyszycie guzików, a znając moje zamiłowanie do szycia, to może się to nie stać za szybko. W międzyczasie zaczęłam więc letnią spódnicę z bawełny, Nederdel, z Jeansu YarnArtu, zrobiłam pierwszy wzór, ale nie jestem do końca przekonana, nie wiem czy nie będzie prucia.Póki co idę dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie :)

5 komentarzy:

 1. Nowa robótka zapowiada się cudnie. Szal mnie zachwycił, jak zwykle, bo mnie się strasznie, okropnie, i makabrycznie podoba ten wzór :) A promocję Dropsa widziałam i czym prędzej zamknęłam maila, żeby mnie nie skusiło :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem już za połową spódnicy, ale nadal mnie nie przekonuje do końca. Chyba jednak wolałabym robić od góry do dołu, żeby móc od razu przymierzać. A tak, muszę robić do końca żeby widzieć jak to będzie wyglądać :) Ale dobrze się robi, więc nie jest tak źle.
  Chusta jest bardzo noszalna, gdyby nie to, że temperatury teraz koło 30, to zakładałabym codziennie, bo milusia strasznie :)
  U mnie promocja Dropsowa dobrze się wpisała w moje postanowienie żeby kupować włóczkę tylko raz w miesiącu, więc akurat załapała się na maj :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szal super, piękna włóczka. Robiłam taki szal, ale nie prezentował się tak dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Spóźniony refleks mam, ale...
  Szal jest cuuuudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. @monotema - Dziękuję :) Mam wrażenie że z tej włóczki wszystko wychodzi bosko :)

  @Kręcona - Dziękuję bardzo :)

  OdpowiedzUsuń